Philips
ptk
Schneider Electric
ERGOM Drukarka
kontakt simon
Puszki Simet
PSS BREVE
F&F
F&F
F&F
F&F
F&F
Jestem Detalistą. Co zrobić z elektrośmieciami?
Prowadzę firmę. Co zrobić z elektrośmieciami

Kilka słów o naszej firmie

Istotnym czynnikiem warunkującym realizację celów firmy, są wszelkie działania których nacisk kładziony jest na umiejętne dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta, oraz dostosowanie się do aktualnego rynku logistycznego i dystrybucyjnego, przy jednoczesnym zachowaniu płynności produktów w konkurencyjnych cenach, możliwie najlepszej jakości, oraz szerokim asortymencie.

Nasza Misja

To nie tylko dążenie do sukcesu w w/w obszarach, ale także umiejętne działania zmierzające do wyrobienia najlepszych relacji interpersonalnych – zwłaszcza między pracownikami - co sprawia, że praca we wszystkich działach naszego przedsiębiorstwa, przynosi satysfakcjonujące efekty zarówno dla nas, jak i dla naszych kooperantów branżowych.

20 lat doświadczenia w handlu!

Współpraca z większością czołowych producentów pozwoliła nam osiągnąć dominującą na rynku regionalnym pozycję zapewniającą stabilny rozwój firmy. Jesteśmy firmą oferującą konkurencyjne ceny produktów, zapewniając jednocześnie kompetentną i szybką obsługę zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.